whatsapp

Alalimbakalim.Com Hakkında

About Image
Alalimbakalim.Com'a Hoş Geldiniz.

Alalimbakalim.com 2009 yılında kurulmuştur. Göktuğ Bilgisayar Sanal Mağazacılık Ltd. Şti'nin Tescilli markasıdır. Cep telefonu ithalatı ve online satışı ile başlayan serüvenimiz, Beyaz Eşya, Ankastre Ürünler, Eletronik ve Cam ürünleri olmak üzere pekçok kaegoride devam etmektedir.

Alalimbakalim.com müşterilerine, her zaman doğru ve orjinal ürünü, en makul fiyat politikası ile sunmayı hedeflemiştir. Kurulduğumuz günden bu yana değişmeyen imzamız "İyi Niyetli Alışveriş Siteniz"

Alalimbakalim.com yayın hayatı boyunca çeşitli ödüllerde almıştır. Türkiye Bilişim Derneği tarafından 2012 ve 2013 yıllarında E-ticaret kategorisinde yılın en iyi sitesi secilmiştir. Yine 2013 yılında İnovasyon kategorisinde 3. olmuştur.

Ulaşılabiliriz. Bize her platformdan kolayca ulaşabilirsiniz. Sorularınızı, şikayet ve önerilerinizi bizimle her zaman paylaşabilirsiniz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?
Sitemizde satılan ürünlerin hemen hemen tamamı stoklarımızdadır. Bu sebeple size hızlı kargo ve uygun fiyat sunabiliyoruz.
Pek çok ürünü adetli ve stoklu çalışıyoruz. Mümkün olduğunca uygun fiyata alıp, yine sizlere uygun fiyattan sunmayı hedefliyoruz.
Satışını yaptığımız ürünlerin çoğu uzmanlık alanımıza giriyor. Uzun yıllardır satışını yaptığımız ürünler hakkında bize sorular sorabilirsiniz. Merak ettiklerinizi yanıtlamaktan onur duyarız.
Alalimbakalim.com sadece kendi platformu değil, diğer alışveriş kanallarından da satış yapıyor. Gittigidiyor, N11, Trendyol ve Hepsiburada mağazamızdan da alışveriş yapabilirsiniz.
Yaşayacağınız her sorunu, hem yasalar ekseninde hemde İlahi adalet ekseninde çözmek için tüm gayretimizi sarf edeceğimizden emin olabilirsiniz.
Back to Top