Bu bir demo sayfasıdır. Yaptığınız işlemler dikkate alınmaz.
Geçiş yap
Sepetim

Gizlilik Politikası ve Kart Güvenliği

KİŞİSEL BİLGİLERİN GİZLİLİĞİ1 - Alalımbakalım.Com, www.alalimbakalim.com sitesi üzerinden kullanıcılar tarafından kendisine elektronik ortamda iletilen kişisel bilgileri, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında, üçüncü kişilere açıklamayacaktır. 

2- Kişisel bilgiler, kişi adı-soyadı, adresi, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi içermekte olup kısaca "Gizli Bilgiler" olarak anılacaktır. Alalımbakalım.Com, işbu Gizlilik Politikası ve Kullanıcı Sözleşmesinde tanımlı olan haller haricinde kişisel bilgileri herhangibir şirket veya üçüncü kişilere açıklamayacaktır. 

3- Alalımbakalım.Com kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamualanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Alalımbakalım.Com'un gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, www.alalimbakalim.com sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veyaüçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Alalımbakalım.Com'un herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

KREDİ KARTI VE SİTE GÜVENLİĞİSitemizde kredi kartınızla yapacağınız tüm alış-verişleriniz Geotrust RapidSSL sertifikasıyla güvence altına alınmıştır. Kart bilgileriniz 128 bit koruma ile şifrelenerek iletilmektedir.
SSL sertifikası sayesinde girmiş olduğunuz kart bilgileri şifrelenerek doğrudan banka bilgisayarına iletilir. Bu sayede biz dahil kimse sizin kart bilgilerinizi göremez.

SSL Sertifikası Nedir?

SSL (Secure SocketsLayer) www.alalimbakalim.com sunucusu ile sizin bilgisayarınız arasında%100 güvenli bir bağlantı kurmayı sağlayan bir güvenlik Teknolojisidir. SSL tarafından sağlanan bu güvenli bağlantı, web sunucumuz ile sizin aranızda tüm veri alışverişlerinin aktarım öncesinde şifrelenerek %100 güvenli ortamda yapılmasını garanti eder. Tüm Bankalar, kredi kartı ile yapılacak ödemelerin internetten yapılacak ise, O sitede SSL sertifikasının var olmasını zorunlu tutar. 

SSL Sertifikasının Olduğunu ve Çalıştığını Nasıl Anlarım? SSL (Secure SocketsLayer) bağlantısının durumda aktifolduğunu, sipariş işlemleri sırasında kart bilgilerinizi girdiğiniz sayfamıza geçtiğiniz sırada, tarayıcınızınadres çubuğunun hemen yanında görüntülenecek olan kilit simgesinden anlayabilirsiniz. Kilit simgesini tıkladığınızda sertifikanın geçerlilik tarihleri hakkında da gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.
Sitemiz; SSL sertifikasının yanında her türlü virüs, solucan ve trojana karşıda gerekli güncel yazılımlarla korunmaktadır.