Geçiş yap
Sepetim

Hoover HGH 64 SCP B Ankastre Ocak

599,00 ₺
Stokta var
Stok Kodu
ABK00599

Hoover HGH64SCP B Ankastre Ocak, Hoover markasının Prosign serisinde yer alır. Bu üründe uzun yıllardır satışını yaptığımız HGH 64 SCB modelinin yenilenmiş versiyonudur. HGH 64 SCP B modeli için ayrı bir parantez açmak istiyoruz. Çünkü 6 yıldır 10 üzerinde farklı markanın ankastre ürünlerini satıyoruz. Emaye ocak grununda şimdiye kadar deneyim sahibi olduğumuz en iyi ocak diyebiliriz. Çünkü ocakta kullanılan emaye kalitesi, emaye boyası ve döküm ızgarasıyla gerçekten tercih edilebilir bir ürün. HGH 64 SCP B modelinde diğer hoover markası ankastre ocaklar gibi gaz kesme emniyet sistemi vardır. Doğalgaz ve lpg ile uyumludur. Tek elle ateşleme yapılabilir ve kolay temizlenmek üzere tasarlanmıştır. Diğer ayrıntılar için lütfen aşağıdaki açıklama bölümünü inceleyiniz.

Hoover HGH64SCP B Ankastre Ocak Açıklaması

Hoover HGH64SCP B Ankastre Ocak, Hoover markasının Prosign serisinde yer alır. Bu üründe uzun yıllardır satışını yaptığımız HGH 64 SCB modelinin yenilenmiş versiyonudur. HGH 64 SCP B modeli için ayrı bir parantez açmak istiyoruz. Çünkü 6 yıldır 10 üzerinde farklı markanın ankastre ürünlerini satıyoruz. Emaye ocak grununda şimdiye kadar deneyim sahibi olduğumuz en iyi ocak diyebiliriz. Çünkü ocakta kullanılan emaye kalitesi, emaye boyası ve döküm ızgarasıyla gerçekten tercih edilebilir bir ürün. HGH 64 SCP B modelinde diğer hoover markası ankastre ocaklar gibi gaz kesme emniyet sistemi vardır. Doğalgaz ve lpg ile uyumludur. Tek elle ateşleme yapılabilir ve kolay temizlenmek üzere tasarlanmıştır.

Hoover Prosign Serisi
 

Prosign

Kendine  has çizgiler ve ayrıntılar içeren, profesyonelliği ve tasarımı birleştiren bir seridir. Prosign model ocaklarda temizliği kolaylaştıracak ızgaralar tasarlanmıştır.

Hoover Prosing ocak gözü
 

Paslanmaz Çelik Ocak Gözleri

Ocak gözlerinden kullanılan paslanmaz çelik hiçbir zaman ışıltısından ödün vermez. Her zaman parlak kalacak şekilde üretilmiştir. Ayrıca parmak izi de tutmaz. Her zaman mutfağınızın şıklığına değer katacaktır.

Hoover Döküm Izgara
 

Döküm Demir Izgaralar

Her gözde ayrı bir ızgara kullanılmıştır. Sizin temizliğinizi kolaylaştıracak şekilde dizayn edilmiştir.

Hoover HGH 64 SCP B Ankastre Ocak Teknik Özellikleri

 • 60 Cm
 • Siyah Renk
 • 4 Gözü Gazlı Ocak
 • Pişirme Alanları:
  1 Adet Küçük Göz 1000 W
  2 Adet Orta Göz 1750 W
  1 Adet Büyük Göz 2500 W
 • Kolay Temizlenebilir Siyah Emaye Yüzey
 • Döküm Mat Izgara
 • Önden Kontrol
 • Gaz Kesme Emniyet Sistemi
 • Tek Elle Düğmeden Otomatik Ateşleme
 • Doğalgaz + Lpg ile Kullanabilme
 • Geniş Servis Ağı
 • 3+4 = 7 Yıl Resmi Distribütör Garantili

 

Hoover HGH64SCP B Ankastre Ocak Özellikleri Listesi

 

Hoover HGH 64 SCP B Ankastre Ocak Garanti ve Kurulum Hakkında

Hoover Ankastre ürünleri 3 yıl garantiye ilave 4 yıl daha uzatma imkanıyla, Toplam 7 yıl resmi distribitör garantilidir. Türkiyenin Tüm illerinde yetkili servis noktası mevcuttur. Hoover Ankastre ürünlerinin kurulumu tamamen ücretsiz olup, kurulum işlemleri yetkili servislerce yapılmaktadır. Ürün siparişi sonrasında kurulum için; http://www.hoover.com.tr/tr_TR/servis adresinden size en yakın servis noktasından randevu almanız gerekmektedir.

 

 

Ürün Özellikleri
Marka Hoover
Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumladığınız ürün :Hoover HGH 64 SCP B Ankastre Ocak
Puanınız