Geçiş yap
Sepetim

Hoover HGH 64 SCP W Ankastre Ocak

599,00 ₺
Stokta var
Stok Kodu
ABK00600

Hoover HGH64SCP W ankastre ocakta yine tanıdık bir ürün. Hoover Prosign serisinde yer alan ocak, daha önce HGH 64 SCW olarak bildiğimiz modelin yenilenmiş versiyonudur. Siyah modelinde belirttiğimiz gibi. Emaye ocaklar içinde kalitesiyle ön plana çıkıyor. Fakat siyah renkte kullanılan boya daha çekiciydi. Bunun boya teknolojinden kaynaklandığını düşünerek birazda ocaktan bahsedelim. HGH64SCP B modelinde ızgaralar dökümdür. Gözlerde kullanılan bekler çelikten imal edilmiştir. Paslanmazlar. Düğmeleri öndedir ve tek elle ocağı yakabilirsiniz. Otomatik ateşleme ve gaz kesme emniyet sistemi vardır. Ayrıca lpg ve doğalgaz ile uyumludur. Unutmadan şunu da söyleyelim. Bu seride ocak ızgara ve yüzeyi temizliği kolay kılmak üzere tasarlanmıştır. Diğer teknik detaylar için aşağıdaki açıklama bölümüne bakabilirsiniz.

Hoover HGH64SCP W Ankastre Ocak Açıklaması

Hoover HGH64SCP W ankastre ocakta yine tanıdık bir ürün. Hoover Prosign serisinde yer alan ocak, daha önce HGH 64 SCW olarak bildiğimiz modelin yenilenmiş versiyonudur. Siyah modelinde belirttiğimiz gibi. Emaye ocaklar içinde kalitesiyle ön plana çıkıyor. Fakat siyah renkte kullanılan boya daha çekiciydi. Bunun boya teknolojinden kaynaklandığını düşünerek birazda ocaktan bahsedelim. HGH64SCP B modelinde ızgaralar dökümdür. Gözlerde kullanılan bekler çelikten imal edilmiştir. Paslanmazlar. Düğmeleri öndedir ve tek elle ocağı yakabilirsiniz. Otomatik ateşleme ve gaz kesme emniyet sistemi vardır. Ayrıca lpg ve doğalgaz ile uyumludur. Unutmadan şunu da söyleyelim. Bu seride ocak ızgara ve yüzeyi temizliği kolay kılmak üzere tasarlanmıştır.

Hoover prosign serisi ürünler
 

Prosign

Kendine  has çizgiler ve ayrıntılar içeren, profesyonelliği ve tasarımı birleştiren bir seridir. Prosign model ocaklarda temizliği kolaylaştıracak ızgaralar tasarlanmıştır.

Hoover Prosign Ocak gözleri
 

Paslanmaz Çelik Ocak Gözleri

Ocak gözlerinden kullanılan paslanmaz çelik hiçbir zaman ışıltısından ödün vermez. Her zaman parlak kalacak şekilde üretilmiştir. Ayrıca parmak izi de tutmaz. Her zaman mutfağınızın şıklığına değer katacaktır.

Hoover Prosing Izgara
 

Döküm Demir Izgaralar

Her gözde ayrı bir ızgara kullanılmıştır. Sizin temizliğinizi kolaylaştıracak şekilde dizayn edilmiştir.

Hoover HGH 64 SCP W Ankastre Ocak Teknik Özellikleri

 • 60 Cm
 • Beyaz Renk
 • 4 Gözü Gazlı Ocak
 • Pişirme Alanları:
  1 Adet Küçük Göz 1000 W
  2 Adet Orta Göz 1750 W
  1 Adet Büyük Göz 2500 W
 • Kolay Temizlenebilir Siyah Emaye Yüzey
 • Döküm Mat Izgara
 • Önden Kontrol
 • Gaz Kesme Emniyet Sistemi
 • Tek Elle Düğmeden Otomatik Ateşleme
 • Doğalgaz + Lpg ile Kullanabilme
 • Geniş Servis Ağı
 • 3+4 = 7 Yıl Resmi Distribütör Garantili

 

Hoover HGH64SCP W Ankastre Ocak Özellikleri Listesi

 

Hoover HGH 64 SCP W Ankastre Ocak Garanti ve Kurulum Hakkında

Hoover Ankastre ürünleri 3 yıl garantiye ilave 4 yıl daha uzatma imkanıyla, Toplam 7 yıl resmi distribitör garantilidir. Türkiyenin Tüm illerinde yetkili servis noktası mevcuttur. Hoover Ankastre ürünlerinin kurulumu tamamen ücretsiz olup, kurulum işlemleri yetkili servislerce yapılmaktadır. Ürün siparişi sonrasında kurulum için; http://www.hoover.com.tr/tr_TR/servis adresinden size en yakın servis noktasından randevu almanız gerekmektedir.

 

 

Ürün Özellikleri
Marka Sürel
Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumladığınız ürün :Hoover HGH 64 SCP W Ankastre Ocak
Puanınız