Şu anda demo test çalışmaları yapılmaktadır. Vermiş olduğunuz siparişler dikkate alınmayacaktır.
Geçiş yap
Sepetim

Hoover HGL 64 SCF XC Rustik Ankastre Ocak

799,00 ₺
Stokta var
Stok Kodu
ABK00596

Hoover HGL 64 SCF XC Ankastre Ocak, Hoover markasının rustik serideki antrasit renkli modelidir. First Classic serisinde yer alan ocakta, emaye kullanılmıştır. Fakat kullanılan emaye ve döküm ızgara son derece kaliteli ve uyumludur. Müşteri yorumları ve geri dönüşlerinde, bazı müşterilerin keşke ocak cam yüzey olsaydı diye, bildirimleri oluyor. Ama hoover firması sanırım, rustik seri geçmişten esintiler sunduğu için cam yerine eskitme antrasit bir emaye kullanmış olsa gerek. Çünkü kullanılan emayenin maliyeti cam fiyatlarının altında değil. Ocağa dönecek olursak 4 gözü gazlı bir modelidir. Düğmeleri yanda konumlandırılmı ve tek elle otomatik ateşleme özelliği vardır. Tüm hoover ocaklarında olduğu gibi istenmeyen alev kesintilerine karşı gaz kesme emniyet sistemi standarttır. Teknik detaylar ve daha fazlası için aşağıdaki açıklama bölümünü inceleyebilirsiniz. 

Hoover HGL 64 SCF XC Ankastre Ocak Açıklaması

NOT: Ürünün Türkiye versiyonunda Wok Gözü yoktur. Lütfen Dikkate Alınız.

Hoover HGL 64 SCF XC Ankastre Ocak, Hoover markasının rustik serideki antrasit renkli modelidir. First Classic serisinde yer alan ocakta, emaye kullanılmıştır. Fakat kullanılan emaye ve döküm ızgara son derece kaliteli ve uyumludur. Müşteri yorumları ve geri dönüşlerinde, bazı müşterilerin keşke ocak cam yüzey olsaydı diye, bildirimleri oluyor. Ama hoover firması sanırım, rustik seri geçmişten esintiler sunduğu için cam yerine eskitme antrasit bir emaye kullanmış olsa gerek. Çünkü kullanılan emayenin maliyeti cam fiyatlarının altında değil. Ocağa dönecek olursak 4 gözü gazlı bir modelidir. Düğmeleri yanda konumlandırılmı ve tek elle otomatik ateşleme özelliği vardır. Tüm hoover ocaklarında olduğu gibi istenmeyen alev kesintilerine karşı gaz kesme emniyet sistemi standarttır.

Hoover HGL64SCF XC Ankastre Ocak Teknik Özellikleri

 • 60 Cm
 • Antrasit Renk
 • 4 Gözü Gazlı Ocak
 • Pişirme Alanları:
  1 Adet Küçük Göz 1000 W
  2 Adet Orta Göz 1700 W
  1 Adet Büyük Göz 2700 W
 • Kolay Temizlenebilir Antrasit Emaye Yüzey
 • Döküm Mat Izgara
 • Yandan Kontrol
 • Gaz Kesme Emniyet Sistemi
 • Tek Elle Düğmeden Otomatik Ateşleme
 • Doğalgaz + Lpg ile Kullanabilme
 • Geniş Servis Ağı
 • 3+4 = 7 Yıl Resmi Distribütör Garantili

 

Hoover HGL64SCF XC Rustik Ankastre Ocak

 

Hoover HGL 64 SCF XC Ankastre Ocak Garanti ve Kurulum Hakkında

Hoover Ankastre ürünleri 3 yıl garantiye ilave 4 yıl daha uzatma imkanıyla, Toplam 7 yıl resmi distribitör garantilidir. Türkiyenin Tüm illerinde yetkili servis noktası mevcuttur. Hoover Ankastre ürünlerinin kurulumu tamamen ücretsiz olup, kurulum işlemleri yetkili servislerce yapılmaktadır. Ürün siparişi sonrasında kurulum için; http://www.hoover.com.tr/tr_TR/servis adresinden size en yakın servis noktasından randevu almanız gerekmektedir.

 

 

Ürün Özellikleri
Marka Hoover
Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumladığınız ürün :Hoover HGL 64 SCF XC Rustik Ankastre Ocak
Puanınız