Şu anda demo test çalışmaları yapılmaktadır. Vermiş olduğunuz siparişler dikkate alınmayacaktır.
Geçiş yap
Sepetim

Hoover HVMI 95 XTK Davlumbaz

1.599,00 ₺
Stokta var
Stok Kodu
ABK00612

Hoover HVMI95XTK Ada tipi davlumbazı 90 cm genişliğindedir. Hoover markasının satıştaki tek ada tipi davlumbaz modelidir. Kısaca ada ve duvar tipi davlumbazları açıklamak gerekirse. Mutfakta duvara monte edilenlere adından da anlaşılacağı üzere duvar tipi davlumbaz denilmektedir. Bunun aksine genelde Amerikan mutfak dediğimiz; Oturma odası ve mutfağın iç içe olduğu ortamlarda, davlumbazın tavana monte edildiği davlumbaz modelidir. Mutfak ve oturma odası aynı ortamda olduğu için genellikle ada tipi davlumbazların kalitesi ve çekim gücü, bunlar da düşünülerek daha üst seviyede üretilmektedir. Bu ürüne kısaca göz gezdirecek olursak, Dokunmatik kontrol paneline sahiptir. Alışılmışın dışında 5 farklı çekim modu vardır.  Zaman ayarı da yapabileceğimiz davlumbazda 2 adet 20 W aydınlatma lambası mevcuttur. Maximum ses seviyesi de 59 desibeldir. Yıkanabilir aliminyum kaset filtrelere sahip davlumbaz, parmak izi tutmayan inox malzemeden üretilmiştir. Teknik detaylar, hoover garanti koşulları ve müşteri yorumları için aşağıdaki açıklama bölümünü inceleyebilirsiniz.

Hoover HVMI 95 XTK Davlumbaz Açıklaması

Hoover HVMI95XTK Ada tipi davlumbazı 90 cm genişliğindedir. Hoover markasının satıştaki tek ada tipi davlumbaz modelidir. Kısaca ada ve duvar tipi davlumbazları açıklamak gerekirse. Mutfakta duvara monte edilenlere adından da anlaşılacağı üzere duvar tipi davlumbaz denilmektedir. Bunun aksine genelde Amerikan mutfak dediğimiz; Oturma odası ve mutfağın iç içe olduğu ortamlarda, davlumbazın tavana monte edildiği davlumbaz modelidir. Mutfak ve oturma odası aynı ortamda olduğu için genellikle ada tipi davlumbazların kalitesi ve çekim gücü, bunlar da düşünülerek daha üst seviyede üretilmektedir. Bu ürüne kısaca göz gezdirecek olursak, Dokunmatik kontrol paneline sahiptir. Alışılmışın dışında 5 farklı çekim modu vardır. Zaman ayarı da yapabileceğimiz davlumbazda 2 adet 20 W aydınlatma lambası mevcuttur. Maximum ses seviyesi de 59 desibeldir. Yıkanabilir aliminyum kaset filtrelere sahip davlumbaz, parmak izi tutmayan inox malzemeden üretilmiştir.

Hoover HVMI95XTK Davlumbaz Teknik Özellikleri

 • 90 Cm Genişlik
 • Inox Renk
 • Ada Tipi Davlumbaz
 • Dokunmatik Kontrol Paneli
 • Maximum Emiş Gücü 580 m3
 • 5 Farklı Emiş Gücü
 • 2 Adet 20 W Halojen Aydınlatma
 • Maximum Ses Seviyesi 59 Db(A)
 • Zaman Ayarı
 • Yıkanabilir Aliminyum Yağ Filtreleri
 • Geniş Servis Ağı
 • 3+4 = 7 Yıl Resmi Distribütör Garantili

 

Hoover HVMI 95 XTK Ankastre Davlumbaz Özellikleri Listesi

 

Hoover HVMI 95 XTK Davlumbaz Garanti ve Kurulum Hakkında

Hoover Ankastre ürünleri 3 yıl garantiye ilave 4 yıl daha uzatma imkanıyla, Toplam 7 yıl resmi distribitör garantilidir. Türkiyenin Tüm illerinde yetkili servis noktası mevcuttur. Hoover Ankastre ürünlerinin kurulumu tamamen ücretsiz olup, kurulum işlemleri yetkili servislerce yapılmaktadır. Ürün siparişi sonrasında kurulum için; http://www.hoover.com.tr/tr_TR/servis adresinden size en yakın servis noktasından randevu almanız gerekmektedir.

 

 

Ürün Özellikleri
Marka Hoover
Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumladığınız ürün :Hoover HVMI 95 XTK Davlumbaz
Puanınız