Geçiş yap
Sepetim

Hoover HDS 1D36 X Ankastre Bulaşık Makinesi

1.599,00 ₺
Stokta var
Stok Kodu
ABK00634

Hoover HDS 1D36 X Ankastre Bulaşık Makinesi, Hoover markasının yarı entegre modellerindendir. Genelde müşterilerimiz tam entegre ve yarı entegre arasındaki farkı sormaktadırlar. Yarı entegre de kontrol paneli haricindeki alan mobilya kaplıyken. Tam entegrede ön kısım tamamen mutfak dolabınızın bir parçası gibi görünür. Kontrol paneli kapak açıldığında görülür. HDS1D36X modelinden bahsedecek olursak, 13 kişilik yıkama kapasitesine sahiptir. Bu gayet yüksek bir orandır. A+ enerji verimliliği sunan bulaşık makinesinin 10 farklı yıkama programı vardır. Digital gösterge, ayarlanabilen üst sepet, gecikmeli başlatma modu, geri sayım göstergesi özelliklerinden birkaçıdır. Hoover bulaşık makineleri su tüketiminde de cimridir. 10 litre su ile tüm bulaşıklarınızı yıkar. Program bittiğinde de sizi uyarır. Unutmadan sessiz çalıştığını da söyleyelim. Maksimum 47 desibel ses yaymaktadır. Hoover garanti koşulları ve diğer teknik detaylar için aşağıdaki açıklama bölümünü inceleyebilirsiniz.

Hoover HDS 1D36 X Ankastre Bulaşık Makinesi Açıklaması

Hoover HDS 1D36 X Ankastre Bulaşık Makinesi, Hoover markasının yarı entegre modellerindendir. Genelde müşterilerimiz tam entegre ve yarı entegre arasındaki farkı sormaktadırlar. Yarı entegre de kontrol paneli haricindeki alan mobilya kaplıyken. Tam entegrede ön kısım tamamen mutfak dolabınızın bir parçası gibi görünür. Kontrol paneli kapak açıldığında görülür. HDS1D36X modelinden bahsedecek olursak, 13 kişilik yıkama kapasitesine sahiptir. Bu gayet yüksek bir orandır. A+ enerji verimliliği sunan bulaşık makinesinin 10 farklı yıkama programı vardır. Digital gösterge, ayarlanabilen üst sepet, gecikmeli başlatma modu, geri sayım göstergesi özelliklerinden birkaçıdır. Hoover bulaşık makineleri su tüketiminde de cimridir. 10 litre su ile tüm bulaşıklarınızı yıkar. Program bittiğinde de sizi uyarır. Unutmadan sessiz çalıştığını da söyleyelim. Maksimum 47 desibel ses yaymaktadır.

Hoover Sessiz Silent Pulse İnverter Motor

47 DESİBELE KADAR SESSİZLİK

Sahip Olduğu Silent Pulse Drive teknolojisi, fırçasız inverter motoru sayesinde, geleneksel bulaşık makinelerinden daha sessiz çalışır. Akıllı pulse motoru ve yalıtım malzemeleri sayesinde bulaşık makinemiz oldukça sessiz.

Hoover Enerji Verimli Bulaşık Makineleri
 

A++ A KADAR ENERJİ VERİMLİLİĞİ

Sahip Olduğu Silent Pulse Drive teknolojisi, fırçasız inverter motoru sayesinde, % 30 varan enerji tasarrufu sağlar. Hoover enerji tasarrufunu doğa dostu ürünlerle taahhüt eder. Bu sebeple tüm Dynamic serisi bulaşık makineleri A+ veya A++ enerji verimlilik sınıflarına sahiptir.

Hoover HDS 1D36 X Ankastre Bulaşık Makinesi Teknik Özellikleri

 • Inox Panel
 • A+ Enerji Verimliliği
 • Yarı Entegre Bulaşık Makinesi
 • Panel Alt Kısmı Dilediğiniz Renkte Ayarlayabilirsiniz
 • 13 Kişilik Yemek Takımı Kapasitesi
 • Digital Gösterge
 • Ayarlanabilir Üst Sepet
 • 23 Saate Kadar Gecikmeli Başlatabilme
 • Geri Sayım Göstergesi
 • Program Sonu Uyarısı
 • 10 Litre Su Tüketimi
 • 47 Desibel Ses Seviyesi
 • 10 Yıkama Programı:
  Steam 75 Derece
  Normal 60 Derece
  Eko 45 Derece
  Hassas 45 Derece
  Hızlı 59 Dakikada 65 Derece
  Hızlı 24 Dakikada 50 Derece
  Gece 55 Derece
  Ön Yıkama 5 Dakika
  Kazan Temizleme 70 Derece
 • Geniş Servis Ağı
 • 3+4 = 7 Yıl Resmi Distribütör Garantili

 

Hoover HDS 1D36X Ankastre Bulaşık Makinesi

 

Hoover HDS1D36X Ankastre Bulaşık Makinesi Garanti ve Kurulum Hakkında

Hoover Ankastre ürünleri 3 yıl garantiye ilave 4 yıl daha uzatma imkanıyla, Toplam 7 yıl resmi distribitör garantilidir. Türkiyenin Tüm illerinde yetkili servis noktası mevcuttur. Hoover Ankastre ürünlerinin kurulumu tamamen ücretsiz olup, kurulum işlemleri yetkili servislerce yapılmaktadır. Ürün siparişi sonrasında kurulum için; http://www.hoover.com.tr/tr_TR/servis adresinden size en yakın servis noktasından randevu almanız gerekmektedir.

 

 

Ürün Özellikleri
Marka Hoover
Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumladığınız ürün :Hoover HDS 1D36 X Ankastre Bulaşık Makinesi
Puanınız