whatsapp

Değerli Alalimbakalim.com ziyaretçisi,

Alalimbakalim.Com, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir.

Alalimbakalim.Com sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmalarında sadece Alalimbakalim.com bünyesinde kullanılmaktadır.

Alalimbakalim.Com, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır. Alalimbakalim, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır.

Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Alalimbakalim.Com müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla Alalimbakalim.Com iş ortakları ile paylaşılabilmektedir. Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Herhangi bir zamanda  günlük e-mail gönderim listemizden çıkmak isterseniz, gönderdiğimiz  e-maillerin alt kısmında bulunan “E-bülten listemizden çıkmak için lütfen tıklayınız” linkine tıklayarak e-bülten üyeliğinden tek tıkla, kolayca çıkabilirsiniz.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Alalimbakalim.Com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin Alalimbakalim.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Ödeme Güvenliği

Ayrıca www.alalimbakalim.com’da “Secure Sockets Layer”(SSL) teknolojisi kullanılmaktadır. SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelenip gönderilmektedir.

Müşteri Verilerinin Silinmesi

Kayıtlı Müşterilerimiz talep ettikleri taktirde, sitemizde kayıtlı tüm verileri silinecektir. Bu konuda bir talepleri olmaları durumunda, kayıtlı kullanıcılar, hesapları altında bulunan destek talebi butonunu tıklayarak taleplerini iletebilirlerr.

Çalışma Saatleri

Haftaiçi: 09:00-19:00 arası tüm sorularınız için:

destek@alalimbakalim.com veya 0850 840 33 66 no’lu çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

 

GÖKTUĞ BİLGİSAYAR SANAL MAĞAZACILIK LTD. ŞTİ. (Alalimbakalim.Com)

Adres: Yıldırım Mah. Nurettin Cankurtaran Cad. No: 45/B PK:06750 Akyurt/Ankara

Back to Top