whatsapp

Ödeme seçenekleriniz nelerdir?

Kapıda nakit/kredi kartı, kredi kartı, EFT ve havale ödeme seçeneklerimiz mevcuttur. EFT ve Havale yaptığınız durumlarda, ödeme ekranında %5 indirim toplam tutardan anında düşülecektir, kalan tutarı belirtilen banka hesaplarına yatırdıktan sonra ödeme dekontunu siparis@alalimbakalim.com adresine veya whatsapp hattımıza göndermeniz gerekmektedir.

Kredi kartına taksit yapılıyor mu?

Anlaşmalı olduğumuz bankaların kredi kartları ile 9 taksite kadar, kredi kartınızla taksitli işlem gerçekleştirebilirsiniz. 

Ödeme yaparken kredi kartı bonus puanlarımı kullanabilir miyim?

Kredi kartı bonus puanlarıyla ödeme kabul edilmemektedir.

Kredi kartıyla ödeme yapmak ne kadar güvenli?

Tüm kredi kartı bilgileriniz bankanızda ve güvenli ödeme ağ geçidinde şifrelenir ve dolayısıyla hiçbir bilgi tarafımızca kaydedilemez ve paylaşılamaz.

Kapıda ödeme yapabilir miyim?

Rahat bir şekilde alışverişinizi tamamlayabilmeniz için kapıda nakit veya kredi kartınızla ödeme hizmetimiz mevcuttur. Kapıda kredi kartı ile ödeme tüm kartlar ile sadece tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.

Kapıda ödeme onayı nedir?

Kapıda ödeme seçeneği seçilerek alınan ürünlerin, gönderilmesi ya da siparişin iptal edilmesi tamamen Alalimbakalim.com insiyatifindedir. Ürün ağırlığı fazla olan kategorilerde, sadece cüzi bir kapora karşılığında gönderi yapılabilir. Art niyetli ya da aldığı ürünü hiç kabul etmeden gönderen müşterilerin fazlalığı nedeniyle malesef bu kararı almış bulunuyoruz. Amacımız gerçek alıcı kişilerin bu hizmetten faydalanmasını sağlamaktır.

Back to Top